Moderatorja e njohur e sportit shkëlqen me bikini (FOTO)

13

Moderatorja Nevina Shtylla cilësohet si një prej vajzave më të bukura të ekranit shqiptar dhe përflitet shpesh për karrierën e saj, por edhe për jetën private. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme, si nga jeta profesionale ashtu edhe nga ajo private.

Në fotografitë e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, ajo tregon se po shijon pushimet në bregdet, ndërsa fotot e publikuara me bikini i tregojnë më së miri linjat perfekte të trupit.

Image

Image

Image

Image

Image

Comments are closed.