Modelja sllovene e “fiksuar” pas Milanit, ja këshilla e saj për Gatuzon (FOTO)

Martina Stetiarova është një modele sllovene e pasionuar pas ekipit të Milanit. Biondja poston shumë shpesh foto në rrjetin social “Instagram” e veshur me simbolet e kuqezinjve.

Si të gjithë tifozët e tjerë të Milanit, ajo është mërzitur shumë pas humbjes me Veronën dhe ajo i ka dërguar një mesazh trajnerit Gatuzo përmes një postimi.

“Pas ndeshjes së kësaj fundjave, Milani duhet të bëjë pikë për të arritur të paktën vendin e katërt, një vend për në Ligën e Kampionëve”, ka shkruar ajo.