Modelja shqiptare me poza të ‘nxehta’ nga Spanja

Modelja e famshme shqiptare, Aurela Hoxha së fundmi po shijon pushimet në njërin nga plazhet e Spanjës, shkruan “Zëri.info”.

Aurela e cila e nisi karrierën televizive pa shumë zhurmë dhe shumë vëmendje mediatike, sot ka gjithçka çfarë ajo ka dëshiruar.

Vëmendja e publikut tani nuk i mungon Aurelës.

E njohur edhe për linjën e saj të veshjeve të bikinit, ajo po ashtu nuk heziton t’i shfaq edhe linjat e saj trupore, që duket se kujdeset mjaftë shumë për to.

Nga pushimet në Spanjë, Aurela për ndjekësit e saj në “Instagram” ka shpërndarë fotografi të disa momenteve atje.

Për më shumë shikoni fotografitë.