Modelja seksi amerikane bën shqiponjën dhe kërcen me këngën e Encës! (Video)

14

Pas këngës së re “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin, Don Phenom, Enca Haxhia është duke kaluar kohë të mirë në Paris.
Ajo atje është edhe për një arsye e cila pritet të festojë ditëlindjen e 23-të bashkë me motrën dhe miqtë e saj, shkruan lajmi.netNë Instagram, Haxhia publikoi një video të zjarrtë të modeles amerikane, Brittanya Razavi teksa kërcen me këngën e Encës, format trupore bombastike të së cilës ju lënë pa fjalë.

“Kesaj NUK I HAN FARE !! 😂😍 Ndiqni vajzën time superseksi qe ju ka pershendet dhe me flamurin 👐🏼👐🏼👐🏼😍 “, shkruan ajo.Duhet theksuar se ky projekt i Encës deri më tani ka mbledhur afro 2 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube. Brittanya dhe këngëtarja shqiptare shihet se kanë raporte tejet të mira me njëra-tjetrën.

Comments are closed.