Miller nuk përmbahet, e godet Joshuan gjatë konferencës për shtyp

0

Boksieri i mirënjohur, Anthony Joshua, për herë të parë do të boksoj jashtë Anglisë. Joshua ka caktuar Jarrell Miller si kundërshtarin e radhës dhe do të boksojnë në Amerikë, transmeton Insporti.com.

“Ai grushton si një zanë, butë, shumë i butë për një garë të peshave të rënda. Unë do t’i tregoj atij në ndeshje, do ta hedh jashtë. Unë do të jem serioz dhe vdekjeprurës, Jarrell nuk mund të më mund, as në ditën e tij më të mirë”, ka thënë Joshua. /Insporti.com

Comments are closed.