Milan nënshkruan marrëveshjen e re me firmën e njohur

2

Milan nuk po kalon momente të mira në Serie A dhe në Europa League, por sot ka marrë një lajm fantastik. Klubi gjigant italian ka vazhduar marrëveshjen me “Fujitsun”. Milani arriti të nënshkruajë me markën e njohur marrëveshjen e re, e që natyrisht që do të jetë një lehtësi për ta. Kuqezinjtë i kanë besuar “Fujitsus” edhe për gjashtë vitet e ardhshme, pasi kontrata e re do të përfundojë në vitin 2024.

Comments are closed.