Melinda Ademi çmend me ‘freestyle’ (VIDEO)

50

Melinda Ademi është një ndër reperet më të dashura për publikun.

Ajo njihet për vokalin e saj, si dhe për aftësinë e saj në lojën me fjalë, shkruan Indeksonline.

Ajo publikoi një video në Instagram ku shihet se është mjaft e zonja, madje këtë e bënë edhe në gjuhën angleze.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit ishte “ A po don pak”.

View this post on Instagram

KU PO T’DHEM IM BACK BITCH
S’JE TI SEXY JE CAT-FISH
IM TALKIN’ SHIT WITH MY FAT LIPS
GETTIN’ GOOSEBUMPS LIKE IM ‘TRAVIS’ 
TI JE BAD UN JOM TRE-FISH
JOM TU BO HUSTLE LIKE SAVAGE
DJE JOM KON DERI NEW YORK
SOT TU PI KAFE EN’PARIS

MOS MA PRISH
TIMIN MOS MA PRISH 
SONTE JOM ME GOOD VIBE
CHILLIN WIT’ THE GOOD VIBES

S’KA LIMIT JO NUK KA LIMIT
JOM TU FOL ME NUMRA BONI RRUSH E KUMLLA 
TU BO GJIRO ME ‘BM’ SHACI YT IN MY ‘DM’ KA FILLU ME bo SHIJE NUK E PREKI SE SHKRIHET KUSH O THE BADDEST PO DIHET SPO DU ME FOL SE PO SHIHET IM MAKING MY WAY TO THE TOP-TOP I WAS MADE FOR THIS SHIET HALLOWEEN U BO LIGA
COMPETITION ME SHTRIGA
PHOTOSHOP EDHE SHMINKA
PO MENON LOPA OSHT MILLKA KAPE NI DEF ME TY PO KESHI ME MENTALITET BITCHES BE TALKIN’ SE GJITH PO BI TREND PE KQYRI PASQYREN ME VETEN IMPRESSED LIKE ‘ WOW ‘

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Comments are closed.