Më e nxehtë se kurrë, Vanda Nara “bombardon” Instagramin (FOTO)

9

Edhe pse bashkëshorti-klienti i saj Muaro Ikardi, nuk po kalon një moment të mirë në karrierën e tij, Vanda Nara nuk humbet kohë dhe rastin, të tregoi linjat e saj të nxehta  në “Instagram”.

Vihet re që brenda 24 orëve, argjentinasja, ka bombarduar profilin e saj me foto dhe stori të nxehta. Në disa prej tyre më e mbuluar dhe në disa e zhveshur, Vanda Nara nuk ka lënë shumë vend për fantazinë e fansave. Duket se pushimet po i shijojnë agjentes së famshme dhe këtë do ta ndajë më 5 milionë ndjekësit e saj.

 

Comments are closed.