Lutfi Haziri nis ‘luftën’ me Lëvizjen Vetëvendosje

13

Së fundmi ka nisur një “luftë” në rrjete sociale në mes nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri dhe zyrtarëve të lartë të Vetëvendosjes.

Haziri shkruajti se “emri i kryeministrit kalon nëpër zyrat e LDK-së”.

Ndërsa nga Vetëvendosja iu përgjigjë duke thënë se ky nënkryetar i LDK-së nuk ka ndonjë peshë.

Ndiqeni kronikën në vijim: