Ludovica Robaudo e ndarë mes surfit dhe modës (FOTO)

2

Ludovica Robaudo e lindur në vitin 1988, gjysmë italiane dhe gjysmë kroate e ndan jetën e saj mes Genovas, Milanos dhe shumë udhëtimeve nëpër botë. Pasionet e saj më të mëdha janë surfi dhe moda madje për të bërë sërf Ludovica shkon në shumë vende ekzotike. Fotot e fundit të saj me kostumet Rip Curl, firmë për të cilën punon edhe si modele po çmendin fansat e saj në Instagram.

Comments are closed.