Luana Vjollca ka një lajm të madh për ju

3

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë tërheqëse.

Luana nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të shumta nga jeta e saj private e profesionale.

Sot, ajo ka njoftuar fansat që së shpejti do t’i kthehet televizionit me emisionin e saj ‘Shiko kush luan’.

Comments are closed.