Lojtari i Plzen është viktima e fundit e Ramosit (VIDEO)

1

Sergio Ramos ka çmendur rrjetet sociale me një tjetër incident të frikshëm gjatë ndeshjes së Champions League të Real Madrid ndaj Viktoria Plzen. Mbrojtësi Havel është përgjakur pas një bërryli të frikshëm të qendërmbrojtësit spanjoll. Arbitri gjerman Deniz Aytekin nuk e ka parë incidentin dhe si pasojë nuk e ka ndëshkuar Ramos.

Comments are closed.