Liverpooli i gëzohet rikthimit të Shaqirit, ja çfarë shkruajnë për të

2

Djelmoshat e Klopp sezonin e kaluar arritën të shënojnë triumfin më të madh për klube, ku arritën ta rrëmbenin trofeun e Ligës së Kampionëve. Shaqiri së bashku me shokët e skuadrës treguan se janë të zotë dhe se trofeu
vërtetë i takon atyre, shkruan GazetaBlic, përcjellë gazeta Koha.

Xherdani i Kosovës nuk u paraqit në të gjitha ndeshje që i ka zhvilluar Liverpooli si në Premierligë po ashtu edhe në Ligën e Kampionëve, pasi vendin e startuesit e mbanë ende i paluhatshme Mo Salah.

Liverpooli i gëzohet rikthimit të Shaqirit, ja çfarë shkruajnë për të – GazetaBlic, përcjellë gazeta Koha.

Kështu Shaqiri me Zvicrën pësoi një lëndim të rënd të gjurit por që me ndihmen e mjekëve arriti të rikuperohet, ndeshja kundër Anglisë ishte fatkeqe për ‘majtakun’, por klubi sot përmes një postimi në Twitter i ka uruar atij
mirëseardhje në Melwood.

 

Comments are closed.