Lisa di si të tërheqë vëmendjen (FOTO)

52

Lisa Appleton ka tërhequr dhe njëherë vëmendjen gjatë pushimeve të saj në Spanjë. 48 vjeçarja është fotografuar në rutinën e saj të mëngjesit duke hedhur plehrat, duke ngrënë salçiçe e më pas duke i dhënë biçikletës e veshur me sutjena, dhe asnjë bluzë sipër. Ylli i Big Brother ktheu kokat e të gjithëve ndërkohë që po shijonte ditën e saj pa e patur mendjen te paparazzët.

 

Comments are closed.