Legjenda e Arsenalit dehet, e zë gjumi në metro (VIDEO)

12

Ray Parlour dhe Alan Brazil mund të jenë zgjuar me kokëdhimbje pas një nate të cilën e kaluan duke pirë. Ish-ylli i Arsenalit, Ray Parlour është filuar duke lëkundur dhe duke folur pa kuptim derisa mbante në dorë verë të kuqe mbrëmjen e së mërkurës, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta KOHA.

Ndërkohë, në një tjetër video Parlou shihet duke fjetur derisa po udhëtonte me metro.