LAJMI I FUNDIT/Treni godet veturën në Tetovë, ka të lënduar (Video)

80

Tetovë, 13 gusht – Në Tetovë treni para pak çastesh ka goditur një veturë, ku sipas informacioneve të para janë lënduar dy persona.

Policia menjëher ka ardhur në vendngjarje dhe po hetohet rasti.

Tetovë treni godet një veturë, lendohen dy persona

Publiée par TV21 sur Jeudi 13 août 2020

Comments are closed.