LAJMI I FUNDIT/Po kontrollohen gjithë pasagjerët e linjave nga Italia

1

Shkup, 25 shkurt – Ministria e Shëndetësisë informon se në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile në Shkup po testohet një qytetarr e ecila sapo ka mbërritur nga Milano në Shkup.

Rezultatet do të jenë të gatshme në 4 orët e ardhshme, pas së cilës menjëherë do të informojmë opinionin. Testet që janë bërë sot janë negative për koronavirusin.(koha.mk)

Comments are closed.