LAJMI I FUNDIT: Dy të rinj të lënduar rëndë nga përplasja e motoçikletës (FOTO)

8

Shkup, 25 shkurt – Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në afërsi të poliklinikës “Elife” afër restorantit Hollywood në Haraçinë, raporton gazeta KOHA.

Një motoçikletë është përplasur keq me një veturë “Audi” ndërsa kanë përfunduar tek një shtyllën elektrike aty afër. Të lënduar rëndë kanë përfunduar dy të rinjtë Hamit Rama dhe Afrim Selimi. (koha.mk)

Comments are closed.