LAJMI I FUNDIT: 138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

222

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19.

Comments are closed.