Ky gol ia vlen të shikohet disa herë, çfarë bëri Martial (VIDEO)

1

Nga goli i anuluar me VAR për Watfordin, te dyfishimi i epërsisë nga ana e Manchester United – ndeshje fantastike po zhvillohet në ‘Old Trafford’. Pak minuta pasi VAR-i ia anuloi golin mysafirëve që shënuan për 1-1, ka ardhur goli i qetësisë për vendasit.

Sulmuesi, Anthony Martial, ka arritur të realizoi për 2-0 në minutën e 58’. Duke parë mënyrën si shënoi, me portierin që tentoi disa herë ta driblojë dhe kundërshtarët përreth, ia vlen të shikohet disa herë.

Martial tregoi thjesht klasin e tij, raporton Gazeta Express, transmeton gazeta Koha.

https://tiger.cdnja.co/v/4p/4prl.mp4?secure=foF9W68vq3zrYJVqKvmN5w&expires=1582475400

Comments are closed.