Kush është fitness trajneri që ndez klipin “S’muna” të Muharemit dhe Albulenës?

77

Një këngë e bukur e lehtë është publikuar sot nga Muharem Ahmeti dhe Albulena Ukaj, por pjesë e këtij videoklipi janë edhe shumë statista e mes tyre dhe një nga fitness trajnerët më të njohur në Kosovë, Valon Faiku i cili është pjesëmarës në klip.

Ndryshe Valoni njihet për sukseset e tij në fushën e fitnesit dhe bodybuildingut dhe drejton fitnesin më të madh atje.