Kush është fansja seksi që iu bashkua Kombëtares së Kosovës

1

Në lojën që zhvillohet sonte në stadiumin e Prishtinës do të jetë prezentë e dhe Morena Taraku. Morena ka marrë si dhuratë nga Federata e Futbollit të Kosovës një fanellë të kombëtares, të personifikuar me inicialet dhe mbiemrin e saj.

Ajo ka treguar në Instagramin e saj fanellën, ndërsa Morena me siguri se do të jetë prezente edhe në lojën që do të zhvillohet në stadiumin e Prishtinës, ajo mes Kosovës dhe Maltës.

Comments are closed.