Kur famën ta rrëmben djali (FOTO)

8

Vogëlushi i DJ Khaled ka lindur vetëm 8 muaj më parë, por është yll i Instragramit me mijëra ndjekës. DJ 41-vjeçar u bë babai i Asahd, nga e fejuara e tij Nicole Tuck në tetorin e kaluar. Që atëherë ai ka fituar zemrat e shumë njerëzve të njohur si Rihanna, dhe Justin Bieber. dhe ka shërbyer si producent ekzekutiv i albumit të ri të të atit. Postimet e shpeshta në llogarinë e tij në Instagram, tregojnë një fëmijë të mrekullueshëm, që nga banja, vesh tuksedo, apo në bordin e një avioni me babain e tij të dashur.

Comments are closed.