“Kur e ke humbur virgjërinë?” Rovena Stefa habit me përgjigjen

7

Kohët e fundit është larguar disi nga skena dhe ekrani televiziv, por Rovena Stefa, këngëtarja nga Fieri, nuk i ka lënë kurrë mënjanë koncertet, e veçanërisht ato në diasporë.
Herë pas here ajo është e ftuar në evente e gëzime të ndryshme, por nuk i ka lënë pas edhe aktivitetet në rrjetet sociale.

Ajo ka pritur komente dhe pyetje nga ndjekësit sëfundmi, e disa prej tyre, veçse ka vendosur t’i publikojë, u ka kthyer edhe përgjigje.

Një prej pyetjeve interesante ishte se kur e kishte humbur virgjërinë.

Plot humor, Rovena i thotë: Pse do martohesh me mua?”.

Comments are closed.