Klas dhe elegancë, moderatorja sportive në superformë (FOTO)

43

Daljana Sejdia vijon me karrierën e saj të suksesshme si moderatore sportive, teksa tashmë prej kohësh drejton një prej programeve më të ndjekur siç është rubrika sportive “Sport News Plus”, që zhvillohet çdo të diel në televizionin më të madh informativ “News 24”.

Përveç sharmit që shfaq në studio, bukuroshja e ekranit gjithashtu mahnit edhe në rrjetet sociale, teksa bien në sy fotot e shumta ku moderatorja tregon elegancën në veshje.