Kjo është shuma që shpenzoi Marina për veshjen e fundit

17

Marina Vjollca sërish është dukur shumë elegante në emisionin e saj ‘Klanifornia’.

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shpeshherë tërheqin vëmendjen e publikut jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por me markat e shtrenjta të veshjeve e jetën luksoze që bëjnë.

Së fundmi moderatorja po drejton programin e humorit ‘Klanifornia’ ku përveç drejtimit të emisionit ajo tërheq vëmëndjen dhe me lookun e saj.

Dhe së fundmi ajo mbante të veshur një jumpsuit të markës ‘elisabettafranchi’.

Por në një kërkim në Google pamë që jumpsuit kushtonte një djall e gjysëm 579 euro ose ndryshe 712.170 lekë.

Comments are closed.