Kjo është dieta e Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka treguar se çfarë ha në drekë derisa në këtë dietë të JLo bën pjesë një sallatë e thjesht, pulë dhe copëza të vogla sandviçi.

Jennifer Lopez ishte në një dietë 10 ditore pa sheqer dhe pa karbohidrate në janar e cila gjë i ndihmoi për të humbur disa kilogram.

Por të martën, ylli i “Hustlers” duket se nuk është më në dietë pasi që hante ushqim që përfshinte në të edhe karbohidratet.

Këngëtarja dhe aktorja 49 vjeçare shihet në një video dhe foto bashkë me të dashurin e saj Alex Roriguez duke konsumuar sallatë të lehtë me perime fushe dhe rrepa si dhe mish të lehtë e të kombinuar në bukë sandviçi të vogël.