Kim Kardashin dhe Kanye West nisin pushimet së bashku

95

Çifti janë fotografuar së bashku. Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë shumë të komentuar kohët e fundit, shkruajnë mediat e huaja. Ata nuk i kanë pasur punët edhe aq mirë me njëri-tjetrin andaj edhe u bën cak i mediave rozë.

Së fundmi paparacët i kanë fotografuar së bashku dhe thuhet se ata i kanë nisur pushimet. Kim po tenton që ta shpëtojë martesën me reperin, raporton Daily Mail. Për këtë arsye, ata vendosën që së bashku me katër fëmijët e tyre të pushojnë një javë në Republikën Domenikane.

Comments are closed.