Kim Kardashiani e hapur për martesën e katërt (FOTO)

Kim Kardashian do të dëshironte që të martohet për të katërtën herë dhe nuk e ka përjashtuar mundësinë që të ketë më shumë fëmijë. Ylli televiziv e cila është martuar tri herë pranoi se ende mban shpresa se do ta gjejë dashurinë e vërtetë, por u shpreh se ndihet e lumtur si beqare, shkroi FemaleFirst.

“Mendoj se martesa e fundit ishte e para e vërtetë. Në të parën, nuk e dija çfarë po ndodhte. Të dytën, ndihesha sikur doja të martohesha sepse të gjithë miqtë e mi ishin e edhe unë duhet të isha atje”, ka thënë ajo. Kim ishte e martuar me producentin Damon Thomas nga viti 2002 deri më 2004, dhe kërkoi divorcin nga Kris Humphries në tetor 2021, pas 72 ditësh martesë. Martesa e saj e tretë me reperin Kanye West përfundoi më 2021 pas gjashtë vjetësh.