Kim Kardashian i mbulon pjesët intime me lule

47

Kim Kardashian është padyshim njëra prej figurave më të popullarizuara anembanë botës.

Pothuajse çdo postim i saj në rrjetin social Instagram merr miliona pëlqime, duke mos lënë anash edhe komentet.

Së fundmi goditi me një imazh teksa shihet se ka mbuluar pjesët e trupit me lule.

“Fuqia e luleve” shkroi ajo.

Vlen të përmendet se pushimet kohëve të fundit ajo qenë duke i shpenzuar vetëm me fëmijë, por pa Kanye West.

Kujtojmë se Kardashian dhe West kanë krisje në marrëdhënien e tyre, kurse divorci është mëse i pritur prej tyre.