Kida çdo herë në trend, shikoni si po duket sonte

5

Kida edhe pse e re në moshë është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura në vend.

Këngëtarja e njohur prej vitesh ka sjellur hite të një pas njëshme dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Një gjë për të cilën Kida dallohet poashtu është edhe dukja e saj dhe stili me shumë shije. Kjo gjë u vu re edhe mbrëmë kur këngëtarja morri pjesë në promovimin e albumit të Loredanës në Berlin.

Në të shkurta dhe taka të larta Kida përshtati dukjen me flokët gërsheta dhe syze të zeza dielli, teksa dukej e përkryer dhe atraktive.

Ndryshe, Kida pas sezonit të suksesshëm veror po punon në projekte të reja.

Comments are closed.