Keyshia si në Mesjetë në Hip-Hop Awards (FOTO)

BET Hip-Hop Awards mblodhi në Majemi disa nga yjet e kësaj rryme muzikore, ku ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte një…modele. Keyshia Kaoir u frymëzua nga Mesjeta me veshjen e saj; një kostum njësh me zinxhirë të vegjël që linte pak për imagjinatën. E dashura e reperit Gucci Mane u bashkua në tapetin e kuq nga Blac Chyna dhe këngëtare të tjera të muzikës hip-hop pjesëmarrëse në këtë ceremoni.