Kështu zgjohem në mëngjes… Viky Varga befason fansat (FOTO)

15

“Kështu u zgjova sot në mëngjes”. Viki Varga, e fejuara e Graziano Pelese “i nxeh” që në orët e para të ditës fansat e saj. Vetëm një këmishë të hedhur krahëve dhe me të brendshme. Kështu u shfaq modelja hungareze, partnerja aktuale e sulmuesit të Shandong Luneng. Fansat e saj shpërthyen me komente pozitive për bukurinë dhe trupin e saj perfekt.

Comments are closed.