Kështu i përgjigjet Vjosa Osmani, Agim Veliut

66

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani i është përgjigjur nënkryetarit të LDK-sē, Agim Veliu, ani pse nuk ia ka përmendur emrin.

Ajo në një shkrim në Facebook, ka thënë se këto ditë duhet të ruhemi nga pandemia dhe politikanët e papërgjegjshëm.

Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të Coronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. Prandaj këto…

Publiée par Vjosa R. Osmani sur Mercredi 8 avril 2020

Comments are closed.