Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja nga Shqipëria, Barbana Dini është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes Instagramit.

Ajo ka publikuar foton e parë krah burrit të saj dhe fëmijës që quhet Ergola, të cilën e ka emëruar sipas vëllaut të saj të ndjerë i cili kishte ndërruar jetë në një aksident tragjik me motoçikletë në 2016.

Advertisements