Këngëtari kosovar dhe bashkëshortja e tij shërohen nga koronavirusi

163

Këngëtari kosovar i muzikës popullore Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij, të cilët ishin infektuar me koronavirus, kanë dhën një lajm të mirë.

Këngëtari ka njoftuar se pas 14 ditëve në karantinë, sot ka dal negativ në testin e parë për koronavirus pas infektimit.

Sejdiu ka njoftuar se ai dhe bashkëshortja e tij kanë dal negativ për koronavirus, duke falenderuar stafin mjekësor për kujdes.

Ky është shkrimi I plotë I Muhamet Sejdiut:

Lajm i gezueshe ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit…

Publiée par Muhamet Sejdiu sur Lundi 30 mars 2020

Comments are closed.