Kelly Brook na mëson se si shtrydhet pjepri (FOTO)

Ndodhet në Tajlandë me pushime aktualisht dhe ka postuar në Instagram një mori fotosh provokuese. Por, imazhet e fundit të Kelly Brook janë vërtetë të “nxehta”. Modelja britanike postoi të mërkurën një foto me kostum plazhi, duke shtrydhur në mënyrë joshëse një pjepër. Lëngu i frutit binte direkt në dekoltenë e bollshme të 38-vjeçares dhe bëri që kjo foto të pëlqehej nga rreth 50.000 ndjekës.