Kejvina mbi makinë e motor ndez flakë rrjetin

3

Velina e ‘Xing me Ermalin’ thuajse çdo ditë servir për fansat e saj foto mjaft provokuese.
Këtë herë ajo ka zgjuar tundime me veshjen e saj të kuqe, ngjyrë e cila listohet ndër të preferuarat e modeles.

Pozat e rradhës Kejvina ka zgjedhur t’i realizojë mbi motor dhe makinë.
Më provokuese se kaq nuk mund të ishte modelja shqiptare.

Comments are closed.