Katica del nga burgu dhe vendoset në arrest shtëpiak (Video)

17

Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak.

“Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri i shmangi gazetarët me fytyrë të mbuluar dhe u drejtua për në banesën e djalit të saj.

Катица Јанева излезе од "Шутка", ќе биде во куќен притвор

Катица Јанева излезе од "Шутка", ќе биде во куќен притвор

Publiée par TV21 sur Mardi 19 novembre 2019

Comments are closed.