[adning id="476476"]

Katër minuta në fushë dhe eurogol, Kamberi e bën “sefte” me Rangersin (VIDEO)

17

Florian Kamberi gjen golin e parë me Rangers. Sulmuesi i Kombëtares e nisi ndeshjen nga stoli dhe u fut në pjesën e dytë në minutën e 46-të.

Pas 4 minutash në fushë, Kamberi ka gjetur rrugën e rrjetës duke barazuar ndeshjen në 1-1. Ky ishte goli I parë për sulmuesin kuqezi me fanelën e re të Rangers dhe tregon menjehër aftësit e tij duke shpërblyer besimin e Gerrard.

https://streamable.com/y2uv0