KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Lazio i ofron kontratë Matas

Mesfushori spanjoll Juan Mata pritet të jetë përforcimi i parë i skuadrës së Lazios për sezonin e ardhshëm.“La Repubblica” ka njoftuar të mërkurën se Lazio tashmë ka kontaktuar Matan dhe i ka bërë ofertë, pasi mesfushori në fund të këtij edicioni do të jetë futbollist i lirë, meqë i skadon kontrata me Manchester Unitedin.Mësohet se Lazio i…
Lexo më shumë...