KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Benzema nuk mendon për derbin e madh

Po afron “El Clasico”. Pas 25 vjetësh, Barcelona dhe Real Madridi do të zbresin në fushë dhe të luajnë “El Clasicon” pa futbollistët që kanë shkruar historinë, Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin.Messi luan El Clasico që nga viti 2004, Ronaldo erdhi në Spanjë në vitin 2009 dhe luajti deri në vitin 2018, derisa Messi u largua në verë, në vitin…
Lexo më shumë...