KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Ronaldo e bën sërish!

Cristiano Ronaldo ka fituar Champions League, Euro 2016 dhe “Topin e Artë” gjatë këtij viti por duket se “ylli” i Real Madrid kërkon të arrijë edhe më lart, të paktën për sa i përket gjatësisë së trupit. Ronaldo, i cili pak ditë më parë u zgjodh futbollisti më i mirë i planetit për herë të katërt në karrierë, ka qenë gjithmonë shumë i kujdesshëm…
Lexo më shumë...

Gjiganti turk pas Hykës

Lucerna po bën një sezon të mirë, teksa aktualisht mban vendin e katërt në tabelën e renditjes.Kjo ka bërë që disa…

Pishman që kaloi te City

Claudio Bravo është i palumtur te Manchester City, prej se ka ardhur në këtë klub. Mediat spanjolle shkruajnë se…

Balotelli bëhet “picë”

Mario Balotelli bëhet “picë”. Restoranti ku ish-sulmuesi i Milanit firmosi kontratën me Nisën ka vendosur që në…