KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

​Katastrofë për Benzeman

Karim Benzema do të duhet të përgatitet sepse kundër tij mund të fillojë një proces gjyqësor. Sulmuesi francez i Real Madridit, Karim Benzema ishte i përfshirë në skandalin e shantazhit ndaj Mathieu Valbuenas për një video erotike, ka shumë të ngjarë që të shfaqet në sallën e gjyqit për t'iu nënshtruar një procesi. Sipas agjencisë franceze të…
Lexo më shumë...

Ronaldo e bën sërish!

Cristiano Ronaldo ka fituar Champions League, Euro 2016 dhe “Topin e Artë” gjatë këtij viti por duket se “ylli” i…