KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Roma konfirmon transferimin e parë të madh

Roma ka zyrtarizuar transferimin e parë në afatin kalimtar. Skuadra verdhekuqe ka konfirmuar futbollistin Hector Moreno. Roma e ka transferuar Morenon nga klubi i PSV-së. Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të klubit italian. “Mirë se vjen në Romë, Hector Moreno”, thuhet në postimin e Romës.
Lexo më shumë...

Derbi milanez për Pastoren

Milani dhe Interi raportohet se kanë shprehur interesim për anësorin e Paris Saint-Germainit, Javier Pastoren, që…