KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Interi e largon Handanovicin në fund të sezonit

Interi ka marr një kërcenim serioz nga Samir Handanovic, pasi ky i fundit ka thënë se do të largohet nga skuadra në verën e ardhshme. Skuadra italiane do të mundohet që në verën e vitit 2017 të gjej një portier cilësor dhe që do të ishte një zëvendësues ideal për portierin slloven. Handanovic kishe deklaruar se nëse Interi nuk arrin të futet në…
Lexo më shumë...

Lajmi bombastik për PSG

Një lajm i jashtëzakonshëm dhe bombastik vjen nga kryeqyteti francez Paris. Sipas lajmeve të fundit pronari i Paris…

Nga CR7 në CR9

Cristiano Ronaldo është duke menduar që ta ndërrojë pozicionin. Sipas asaj që shkruajnë mediat spanjolle, ylli i…