KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Napolit i mjaftojnë 5 minuta për të mposhtur Interin, dëmtohet Hysaj

Napolit i kanë mjaftuar vetëm 5 minuta për të hedhur hapat drejt një 3-pikëshi të sigurtë në “San Paolo” kundër Interit, mbrëmjen e kësaj të premtej. Dy gola të shpejtë nga Zielinski (2’) dhe Hamsik (5’) bënë që napolitanët të mos e kishin edhe aq të vështirë të përballonin 85 minutat e tjera të sfidës ndaj një skuadre zikaltër që vinte me
Lexo më shumë...

Rosberg tërhiqet nga Formula 1

Fundjavën e kaluar, ai zyrtarizoi titullin e parë në Formula 1, ndërsa këtë të premte Nico Rosberg ka bërë të ditur…