KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Rrahje në kampionatin malazez (VIDEO)

Në kuadër të ndeshjes hendbollistike ndërmjet dy ekipeve nga Mali i Zi, Nikshiq dhe Moraqa, ka ndodhur një incident, ku janë rrahur hendbollistët e të dyja ekipeve, bën të ditur “gol.mk”, transmeton KOHA.  Rrahja ka ndodhur në momentet kur mysafirët përmbysën rezultatin, kurse referi përjashtoi dy lojtar, dhe që nxehu gjakrat, pas së cilës filloi…
Lexo më shumë...

Reagon agjencia e Ronaldos

Pas të ashtuquajtur skandal me shmangien e taksave nga ana e disa yjeve botërorë të futbollit ka reaguar Kristiano…

Pique nuk e humb besimin

Gerard Pique nuk e ka humbur besimin te Barcelona për titullin kampion në La Liga edhe pas barazimit 1-1 me Real…