KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Moratti kundër Interit

Massimo Moratti është kthyer të flasë për Inter-in e tij. Në një intervistë të dhënë për “Quotidiano Sportivo”, ish-presidenti zikaltër ka kujtuar sukseset e së kaluarës: “Jose Mourinho diti të krijonte një skuadër të jashtëzakonshme, që varej nga fjalët e tij dhe që pranonte çdo sakrificë. Në këtë mënyrë arriti të fitonte gjithçka”, ka thënë…
Lexo më shumë...

Eto’o këshillon Mourinhon

Ish-ylli i Interit dhe Barcelonës ka thënë se Special One duhet të ndryshojë pak taktikat, posaçërisht në mbrojtje.…

Futbollisti me tre shtetësi

Kastriot Dërmaku është futbollist i veçantë. Në fakt, mbrojtësi gjigant i Lucheses e ka fatin t’i ketë tre…