KATEGORIA E SHFLETIMIT

Sport

Pas Mourinhos e do edhe Guardiola

Elseid Hysaj çmend anglezët. Pas Manchester United dhe Chelsea-t, në garën për shërbimet e mbrojtësit shqiptar është futur edhe një tjetër emër i madh i Premier League-s. Sipas britanikes “Daily Star” bëhet fjalë për Manchester City-n e drejtuar nga Pep Guardiola. Klubi i sheikëve është gati të hyjë në ankandin për 22-vjeçarin nga Shkodra, për një…
Lexo më shumë...

Joshua mbron titullin kampion

Boksieri britanik Anthony Joshua ka mbrojtur në orët e para të mëngjesit të sotëm titullin kampion bote të peshave…